BLOG POZASTAVEN OD SOBOTY 5.3. DO PONDĚLÍ 7.3.2011


Březen 2011

Ruším blog

16. března 2011 v 21:03 ♪♫-Můj deníček
Ahoj...
ruším blog a dělám si nový.Ten už je hotový.Adresu blogu tu psát nebudu.Všem mým AFFS jsem ji napsal..tka bych byla ráda kdyby chodili na ten nový...na tehle už chodit nebudu...díky---------------> anuleee (Miss_Jahůůdka)

Designy

15. března 2011 v 13:15 ♪♫-Můj deníček
Takže teď jdu dodělat design pro mojí bestku...a potom ho udělám pro sebe...ale nebude s Taylor swift ael z nějakou příšerkou...tak zatím mějte se..=)

10 nejlepších taháků

15. března 2011 v 13:05 ♪♫-Other
1. Tahák na písemce
Jeden z nejlepších, avšak málo používaných způsobů. Podmínkou je, že si na písemku máte vzít svůj papír. Připravte si předem dvojlist A5/A4. Na strany 1 a 2 budete psát odpovědi, a straně 3 dole bude tahák (tužkou - ideální je to na zažloutlém papíru, nejde to z dálky moc vidět). Dole dvojlist ve hřbetu trochu natrhněte, abyste mohli snáz obracet spodek 1. strany a vidět tak na tahák. Těsně před odevzdáním ale nesmíte zapomenout odtrhnout druhý list!

2. Kapesník
Tento trik vyžaduje určitou zručnost. Tahák napíšete na rožek papírového kapesníku a předstíráte rýmu. Kdyby na to kantor přišel, klidně ten roh ukousněte a polkněte, nic by se vám nemělo stát.
3. Speciální místa
Čím netradičnější místo, tím menší pravděpodobnost nálezu. Co takhle sádra, na které máte tahák schovaný mezi podpisy spolužáků?
4. Okno
Když sedíš u okna přilep ho na okno do nějakého místa
kde nebude vidět.
5. Pití
Kupte si pití s velkým víčkem, tahák nalepte zevnitř do víčka a pak už jen hodně pijte.
6. Pití 2
Odlepte etiketu a napište na ní to, co potřebujete a pak jednoduše zas nalepte zpět. Lahev se pak dá různě otáčet podle potřeby(s patřičnou zkušeností). Málokterý profesor vykazuje tolik důvtipu, že by počítal i s tímto.
7. Mobil
Vyfotit do mobilu!!
8. Ruka
Klasický tahák na ruce ... v jednoduchosti je síla.
9. Propiska
Použijte propisku s co největším průměrem. Nalepte na ni tahák tak, aby z jednoho určitého pohledu nebyl vůbec vidět (takže šířka taháku bude asi polovina obvodu propisky). Když kolem vás půjde kantor, jednoduše s propiskou otáčejte tak, aby stál vždy přímo proti "čisté" straně propisky a tahák nebyl vidět.
10. Učení
Naučte se látku a vybodněte se na tahák...=D
Tohle jsem stáhla z jedné stránky..tak doufám že vám ty táháky ve škole trcohhu pomůžou..=)


Reklamy TADY!!!

15. března 2011 v 12:54 ♪♫-Reklamy TU!!!
Tak a tady máte místo na psaní reklam!!
Tuhle rubriku jsem tu dala proto..protože mně už štve jak mi všichni ty reklamy píšu pod ostatní články atd...
Takže tady máte to místo...=)

Dobré Rááno

15. března 2011 v 8:55 ♪♫-Můj deníček
Dobré Rááno!!§
Tak jak jse se vyspali??
Já docela dobře..
Právě si píšu na facebooku s Marťulíínkou, a s mojí bestkou..=)
Půjdu oběhnout SB a pak tu na blog něco přídám(obrázky,videa...atd)

tak zatíím anuleee

Po dlouhé době!

14. března 2011 v 19:57 ♪♫-Můj deníček
Ahoooj..
Už jsem tady stráášně dloouho nebyla..moc se omlouvám ale vůbec mi nevyšel čas..musela jsem hlídat mladšího bráchu,,protože rodiče byli nemocní....a ještě ke všemu je teťka venku tak pěkně...tak jsem chtěla být celý edn venku.=)
Jdu omrknout SB a pak se půjdu dívat na Superstar...zatím ahooj anuleee

POZASTAVUJU!!!

5. března 2011 v 21:05 ♪♫-Můj deníček
Teď už ůplně poslední článek...
Blog pozastavuju od dneška(soboty)..do pondělí.
Kvůli výletu do Prahy..teď už ale jdu spát tak dobrou noc..

anuleee

Avatar pro Smiley

5. března 2011 v 21:02 ♪♫-Avatary
Ahoj..dávám tady ten avatar pro Marťulíínku(Smiley)....díky ti za všechno..když si mě podržela v těžkých cvílích...a za ti že můžu být tvoje kámoška..ten avatar se ti možná líbít nebude..ale to mi nevadí..tak tu ho máš..:

Poslední článek za dnešek

5. března 2011 v 20:58 ♪♫-Můj deníček
Ahoj..
Tenhle článek už bude za dnešek poseldní..protože už půjdu spát.Zítra ráno musím hoodně brzo vstávat..takže jenom udělám pár věcí na PC a jdu..ještě bych tu ale chtěla dát jeden avatar..který jsem skoušela dělat..moc se mi nepovedl,protože je takový obyčejný..ale tak na to že jsem to dělala poprvé bez návodu...ujde..Avatar je pro Marťulíínku...(Smiley)..protože je to moje doost dobrá kámoška a v těžkých chvíli mně vždycky podrží..Děkuju ti...MTMMMR ..:-**
Takže tenhle avatar je pro tebe..
Dělala jsem ještě avatar pro mojí BFF...ale nejde mi tady vložit..nevím proč..dám ho tady až v pondělí..možná i zítra..
Ještě ten avatar dám do jiné rubriky a nápišu ještě jeden článek...a půjdu si dochystat věci na zítra..doboru noc,,

anuleee

Hodiny s tučnákem

5. března 2011 v 17:31 ♪♫-Můj deníček

Ahoj.dávám vám tu hodiny s tučnákem..líbí?


Nezavírej oči a podívej se co se to děje a nedělej že se tě to netýká!!

5. března 2011 v 14:00 ♪♫-Můj deníček
Pomozte! Propagujte texty... ať každý vidí, čemu pomáhá!
Umyla ses?
Použila jsi Dove sprochový gel?
A nezapoměla jsi ani na šampon od Welly? A co takhle pěna do koupele?
No a potom! Vyčistit zoubky... třeba zubní pastou Colgate, že?
No a když jdeš do školy použiješ Fa nebo Lady speed stick.
Hlavu máš obarvenou od značky Palette a na obličej si natíráš krem od Vichy (zdraví patří i pokožce - nikoli zvířatům!).
A tušíš, kolik zvířat kvůli tobě trpělo? A jak? Ne?

TAK SE PODÍVEJ!


ahooj!

5. března 2011 v 13:51 ♪♫-Můj deníček
Ahooj!
Já do té Prahy s tou kámoškou teda pojedu..=) už se nemůžu dočkat..
V 5:00 vyjíždíme z Těrlicka a jedeme do Havru na nádraží.No a tam potom pojedeme vlakem do Prahy.Pojedeme asi nějak 5 hodin takže se budeme hoodně nudit.Ale když pojedeme spátky tak pojedeme "Pendolínem" takže ta cesta bude trvat jenom 3 hodiny.Ale pro mně je i to strašně hodně..=)..Teď jdu oběhnout SB,a pak půjdu na Facebook.No a potom si najdu ty křížovky nebo tak něco,a půjdu skusti udělat avatar.Ten dess pro mojí bestku mi nejde protože se mi nelíbí ta textura.Jestli by se někomu chtělo tak může pod článek do komentářu vložit odkaz na nějakou šedo-černou texturu.Kdyby jste mi chtěli pomoct..=)...tak zatím anuleee

Unavenáá

4. března 2011 v 23:08 ♪♫-Můj deníček
Ahoj...takže jak sjem říkala že až budu ten design mít tak napíšu..mám ho už hotový ale nějak mi nesedí v nastavení.Protože jak jsou ty změny..tak nevím co kde je a nejde mi to nastavit..a navíc se mi ten design moc nelíbí..Ona totiž chtěla nějaký šedý a já jsem hezčí texturu než takovou celou šedivou nenašla...už mně bolí záda když tu tak dlouho sedím a vůbec mi to nejde,,ani jsem si nenašla ty křížovky..ale to udělám až zítra.Teď jdu skusit udělat design se Spongebobem...xD..ten mi už doufájm půjde.tak možná už ani nenapíšu ale možná aji jo..tal zatím ahooj anuleee

Výlet do Prahy

4. března 2011 v 21:43 ♪♫-Můj deníček
Ahoj..
Jak se máte?Jak jde škola?Co kámošky?
No..já se mám uplně supeeer.V neděli pojedu s kámoškou do Prahy.Můj taťka tam totiž jede na výstavu motorek.A já musím jet taky,ale protože mně motorky vůůbec nebaví,tak jsem tam jet nechtěla.Tak mi taťka řekl,že si sebou můžu vzít kámošku.Vybrala jsem si Verču.Říkala že se mnou do Prahy ráda pojede,protože tam ještě nikdy nebyla.Ale musí jí to dovolit rodiče.Ještě mi nenapsala tak doufám že ráno už odepíše jestli teda může jet..=)
Moje bestka,je teď nemocná a já jsem jí před týdnem slíbila,že jí udělám design.Ještě ho nemám hotový takže bych mněla začít.Aby ho hned po nemoci když se vrátí do školy měla hotový.Pak jsem slíbila dess ještě Marťulíínce a chtěla bych udělat aji pro sebe.Takže mám hooodně práce.Dneska to určitě všechno nestihnu,protože si chci ještě na netu najít a vytisknout nějaké křížovky nebo tak něco..protože se pak budu ve vlaku nudit..Takže budu hrát s Verčou celou dobu piškvorky..=D
Až budu mít aspoň ten jeden dess hotový tak ho tu dám...=).. tak zatíím anuleee

Za spřátelení pro SoiFong

4. března 2011 v 21:35 ♪♫-diplomky for you
Tady je diplík pro SoiFong..snad se bude líbit..=)

;)

4. března 2011 v 17:31 ♪♫-Můj deníček
Ahoj!
Omlouvám se že jsem tu už docela dlouho nebyla..neměla jsem čas ..tak se ještě jednou omlouvám..
Teď půjdu oběhnout všechny SB a udělat diplomky..doufám že si vzpomneu komu jsem ho udělala a komu ne..tak tu prosím do komentářu napište komu dlužím diplík a za co a co na něj..;)

anuleee

Venku s kámoškama

1. března 2011 v 18:47 ♪♫-Můj deníček
Ahoj..dneska u mně byla kámoška a učila mně dělat dess.Už to umím.A chce abych si tady dala rubriku "Objednej si design"..no já ní to slíbila ale první si chci udělat svůj..protože tenhle co mám teď tak nejde nějak dobře nastavit..No a jak odešla tak sjem šla s ní a ještě s jednou holkou ven na namko..tam byla prdéél----> chodily jsem furt dokola kolem celého námka asi 3krát..=D no nic tak já jdu dělat ten design možná ještě něco napíšu

anuleee
BLOG POZASTAVEN OD SOBOTY 5.3. DO PONDĚLÍ 7.3.!!!